sobota, 23 maja 2009

Skecz: Rozwój Polski ;)

Tym razem w piątej części cyklu klasyki polskiego kabaretu przedstawiam skecz „Rozwój Polski – Mapa” kabaretu TEY (Wikipedia). Można w nim zobaczyć: Zenona Laskowika (Wikipedia), Krzysztofa Jaślara (Wikipedia) i Janusza Rewińskiego (Wikipedia): (tu link na YT):


W pewnym momencie Janusz Rewiński mówi: „(...) dwa paski jak przejdą” to jest znak czasu: jeszcze były czasy kiedy dolar był bardzo wartościowy (choć jakoś mało kto zwracał uwagę na to, że funt był sporo droższy...). Dziś aż się nie chce wierzyć, że to już historia...


Do tej pory w tym cyklu oglądaliśmy:
- Sprawozdawcy sportowi
- 12 butelek jałowcówki
- Janusz Gajos - Teściowa
- „Awas” czyli „Opowieść o poczuciu dobrego humoru”
oraz przy okazji: BENEFIS ZENONA LASKOWIKA - Z tyłu sklepu

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...