sobota, 23 maja 2009

Zrzuty z 4 terminatora: „Terminator: Salvation”

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z pierwszymi screenami z gry „Terminator: Salvation” (choć publikacja tego materiału była już jakiś czas temu (sam ten news jest z marca)) czyli powstającej gry, która nawiązuje do fimu Terminator 4 Ocalenie, który niebawem będzie w kinach (tu ostatnio wspominałem o tym).

Ciekawy jest screen, w którym widoczna postać jest nieostra - jest to dość problematyczny efekt, który zwykle w renderowanych scenach ma zwiększyć realizm.


W międzyczasie zbliża się dużymi krokami polska premiera tego filmu, a już teraz w TV można zobaczyć zwiastun "Terminator Salvation - Official Trailer 3 [HD]" (tu link na YT - na szczęście jest wersja HD i to całkiem dobra jak na YT!):

2 komentarze:

dak pisze...

Po obrazkach widzę, że gra niestety będzie zorientowana raczej pod konsole.

Tdc pisze...

Witaj DAK!

Gra faktycznie dość konsolowa, ale będzie też na windows, a dokładnie to: PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, iPhone OS.Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...