czwartek, 21 maja 2009

Szybki internet w nocy ?

Tak jak to kiedyś bywało - noc była rajem dla internautów, teraz również jest dla mnie;)

Jak pisałem (np. w tym miejscu) przeniosłem swój internet i teraz mam go z Multimediów. Dlatego płacę bardzo mało (24 zł), a parametry są dobre: 2 Mb/s w tym po 23:00 4 Mb/s - jednak ta ostatnia opcja była jakąś ofertą promocyjną, która miała być dostępna do końca lutego, jednak...

...wczoraj ściągałem sobie system MiNT i okazało się, że dwa razy szybszy internet nadal jest dostępny w godzinach nocnych:


Szybkość ta czasami mocno skakała ponad 500, ale nie wiem czy to nie były jakieś zakłócenia.

Co tu można powiedzieć: jestem zadowolony z tego, że zrezygnowałem z usług UPC oraz z tego, że skorzystałem z oferty Multimediów.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...